O EBLOOM

Specializujeme se na prodej čalouněného nábytku – jsme internetoví prodejci, nabízíme nábytek do předsíní, obývacích pokojů či ložnic. Výsledkem naší práce jsou pohovky, rohové sedačky, křesla, postele, pufy a obdobné bytové doplňky. Kamenné pobočky nemáme, nabízené zboží je k vidění pouze na našem eshopu.

Berte prosím na vědomí, že fota jsou pouze ilustrační, ve skutečnosti se může mírně lišit barva v závislosti na tom, jak máte nastavený monitor.

Máme 15-ti leté zkušenosti na evropském trhu. Naše výrobky prodáváme mj. na německém, francouzském, litevském, lotyšském, slovenském, českém, maďarském a rumunském trhu.

 Nábytek z naší nabídky je většinou vyráběn na objednávku dle našeho zadání a projektu –  díky čemuž můžeme garantovat nejnižší ceny v celé ČR při zachování nejvyšší kvality.

Samozřejmě u nás také – kromě autorských kousků – najdete značky, oceňované uživateli na celém světě.

Všechny naše výrobky jsou pečlivě vybírány týmem našich specialistů. Máme tak 100-procentní jistotu, že sortiment směřující do rukou zákazníků splní 100 % jejich potřeb a očekávání. Chcete se o tom přesvědčit? Nečekejte a sáhněte po vybavení, při jehož navrhování a výrobě myslíme na vás a vaše blízké. Máte dotazy? Potřebujete pomoci s výběrem? Rádi odpovíme na všechny vaše dotazy a zprávy. Společně najdeme dokonalá řešení, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Neváhejte se s námi spojit a vybrat si nábytek vyrobený s láskou k interiéru.

AKTUÁLNÍ TERMÍN DODÁNÍ OBJEDNÁVEK JE MOŽNÉ I DO 5-14 PRAC. DNÍ. Pro velký počet objednávek se mohou termíny lišit.
+